d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kupiłem Piwo 0
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 04:17pm
Probowalem kiedys to pic zeby zachowac trzezwosc na imprezie ale to jest tak niedobre ze nie moglem sie katowac juz dluzej i dalem dupy generlanie z tematem trzezwosci. Juz lepiej soczek se kupic zamiast sie oszukiwac bo te zerowki to zwykle sa bleeeeeeBLEEEEEEEE MAMOOOOOOO MELCZKAAAAA :baby: :cry:


No chyba lepiej mleczko od mamy wypić :baby:
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 8 2025 04:45pm
No chyba lepiej mleczko od mamy wypić :baby:


Od 20letniej mlodej mamy z domu samotnej matki polaczonym z domem publicznym zeby zaoszczedzic na kosztach ktore placi przeciez cale spoleczenstwo w tym ty i ja :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 04:48pm
Od 20letniej mlodej mamy z domu samotnej matki polaczonym z domem publicznym zeby zaoszczedzic na kosztach ktore placi przeciez cale spoleczenstwo w tym ty i ja :blush:


Wolę starsze.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 8 2025 04:49pm
Wolę starsze.


MILFIKI HMMMMMMMMMMMM? :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 04:50pm
MILFIKI HMMMMMMMMMMMM? :blush:


Zdecydowanie :thumbsup:
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 9 2025 12:53am
Piwo zero z puchy ma zazwyczaj chujowy, metaliczny posmak. Polecam Guinessa zero albo Erdingera

This post was edited by Pozdrawiam on Aug 9 2025 12:54am
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 9 2025 12:57am
desperadosy wchodzą pięknie :angel:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 9 2025 01:01am
desperadosy wchodzą pięknie :angel:


Dzisiaj też pijesz?
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 9 2025 01:10am
Dzisiaj też pijesz?


jeszcze mi się wczoraj nie skończyło B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 9 2025 01:11am
jeszcze mi się wczoraj nie skończyło B)


A ja zaczynam myśleć o ośrodku, tak na rok, żeby się uwolnić od tego wszystkiego.
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll