Probowalem kiedys to pic zeby zachowac trzezwosc na imprezie ale to jest tak niedobre ze nie moglem sie katowac juz dluzej i dalem dupy generlanie z tematem trzezwosci. Juz lepiej soczek se kupic zamiast sie oszukiwac bo te zerowki to zwykle sa bleeeeeeBLEEEEEEEE MAMOOOOOOO MELCZKAAAAA :baby: :cry:
No chyba lepiej mleczko od mamy wypić