Ja tam nawet smakowych nie piłem 😅 btw zaraz sie zacznie 4 tydzień 😋
Takie zero niesmakowe jest okropne 🥺 gl Miś, ja jak postanawiam nie pić, to miesiąc to jest max, co mogę z siebie wycisnąć, potem wraca nagła ochota na setkę. Teraz nie piję ponad tydzień i się cieszę z tego.