d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kupiłem Piwo 0
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 02:30pm
I pół wylałem, ale to jest niedobre, jak nie ma % :cry: nie opłaca się tego pić -_-

This post was edited by fafnirek on Aug 8 2025 02:32pm
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 8 2025 02:32pm
mogłeś dolać spirytusu
Member
Posts: 13,432
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 8 2025 02:34pm
gorsze od piwa 0 jest tylko 3% które można kupić w szwecji, to dopiero jest nieporozumienie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 02:35pm
mogłeś dolać spirytusu


Nie mam na stanie.
gorsze od piwa 0 jest tylko 3% które można kupić w szwecji, to dopiero jest nieporozumienie


:o
Member
Posts: 13,432
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 8 2025 02:36pm
albo nie chcesz pic alkoholu i bierzesz zero albo chcesz i bierzesz normalne, tym 3% nie da sie w żaden sposób upić
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 8 2025 03:09pm
2 razy przez całe życie kupiłem piwo zero nie ogarniam jak ludzie moga to pic 🤮
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 03:18pm
2 razy przez całe życie kupiłem piwo zero nie ogarniam jak ludzie moga to pic 🤮


Ja wziąłem sobie jakiegoś lecha smakowego, nie chciałem brać setki :+)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 8 2025 03:20pm
Ja wziąłem sobie jakiegoś lecha smakowego, nie chciałem brać setki :+)


Ja tam nawet smakowych nie piłem 😅 btw zaraz sie zacznie 4 tydzień 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 03:24pm
Ja tam nawet smakowych nie piłem 😅 btw zaraz sie zacznie 4 tydzień 😋


Takie zero niesmakowe jest okropne 🥺 gl Miś, ja jak postanawiam nie pić, to miesiąc to jest max, co mogę z siebie wycisnąć, potem wraca nagła ochota na setkę. Teraz nie piję ponad tydzień i się cieszę z tego.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 8 2025 04:16pm
Probowalem kiedys to pic zeby zachowac trzezwosc na imprezie ale to jest tak niedobre ze nie moglem sie katowac juz dluzej i dalem dupy generlanie z tematem trzezwosci. Juz lepiej soczek se kupic zamiast sie oszukiwac bo te zerowki to zwykle sa bleeeeeeBLEEEEEEEE MAMOOOOOOO MELCZKAAAAA :baby: :cry:
Go Back To Polska Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll