☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kto Zgadnie
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 145
Replies: 34
Track Topic
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#11
Aug 8 2025 11:58am
Lubi臋 kwaskowe owoce 馃構 ciasto ze 艣liwkami albo rabarbarem jest n1
cbx1992
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#12
Aug 8 2025 12:00pm
Quote (
Mis_nom @ Aug 8 2025 07:58pm
)
Lubi臋 kwaskowe owoce 馃構 ciasto ze 艣liwkami albo rabarbarem jest n1
z czarn膮 porzeczk膮
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#13
Aug 8 2025 12:02pm
Quote (
cbx1992 @ Aug 8 2025 08:00pm
)
z czarn膮 porzeczk膮 :drool:
Porzeczka to sama w sobie jest zajebista 馃構 mam 4 krzaki bia艂ej ko艂o domu musz臋 posadzi膰 czarna i czerwona jeszcze 馃憖
cbx1992
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#14
Aug 8 2025 12:04pm
Quote (
Mis_nom @ Aug 8 2025 08:02pm
)
Porzeczka to sama w sobie jest zajebista 馃構 mam 4 krzaki bia艂ej ko艂o domu musz臋 posadzi膰 czarna i czerwona jeszcze 馃憖
zr贸b ciasto
kondes
Member
Posts: 34,184
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#15
Aug 8 2025 12:05pm
Ja dzi艣 do serknika zamiast bor贸wek da艂em rodzynki, ledwo zjad艂em...
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#16
Aug 8 2025 12:09pm
Jutro zrobi臋 biszkoptowe ze 艣liwkami bo urwa艂em dzi艣 z 10 kg
Rabarbar te偶 kiedy艣 mia艂em ale mi znikn膮艂, musz臋 kupi膰 i posadzi膰 na drugi rok
This post was edited by PrzykraSprawa on Aug 8 2025 12:11pm
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#17
Aug 8 2025 12:09pm
Quote (
cbx1992 @ Aug 8 2025 08:04pm
)
zr贸b ciasto B)
Nie mam porzeczki tzn mam ale w postaci kompotu w s艂oikach 馃槄
Musia艂bym isc do s膮siada bo ma od chuja 艣liwek az sie ga艂臋zie uginaj膮 馃槼
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#18
Aug 8 2025 12:11pm
Quote (
Mis_nom @ Aug 8 2025 08:09pm
)
Nie mam porzeczki tzn mam ale w postaci kompotu w s艂oikach 馃槄
Musia艂bym isc do s膮siada bo ma od chuja 艣liwek az sie ga艂臋zie uginaj膮 馃槼
No w tym roku obrodzi艂y a co najlepsze w og贸le nie maj膮 robak贸w, wszytko zdrowe
Unknown-X
Member
Posts: 13,434
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#19
Aug 8 2025 12:26pm
czy ciasto bylo z kruszonk膮?!
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#20
Aug 8 2025 12:38pm
Quote (
Unknown-X @ Aug 8 2025 08:26pm
)
czy ciasto bylo z kruszonk膮?!
dro偶d偶owe musi by膰 z kruszonk膮
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact