Dzieki ale najpierw sproboje sam zrobic, ktos to musi zatwierdzic wczesniej czy moge se sam wstawic? Musze jakies wytyczne co do rozmiaru poszukac
Dzieki za pomoc :angel:
Możesz se sam wstawić, ale nie może być za duża, gdzieś są podane właściwe wymiary, których sygnaturka nie może przekraczać. Ja bym zapłacił te 600 fg na Twoim miejscu gościowi i tak nie masz co zrobić z tym złotem, a coralcaves fajne robi.