postanowiłem wziąć się za siebie . przejść na dietę i wiecej się ruszać. zjadłem dziś tylko mniejszą porcje obiadu i byłem na 30min spacerze przed chwilą. 4pak stoi w lodówce ^fafnirek B) idę spać za godzinkę
Wow, gz

tylko, żebyś w chwili słabości go nie wypił za kilka dni 👀