No już jednego dzisiaj piłem, rozkręciłem się z tymi energolami w tym roku, kiedyś tak tego nie piłem, ostatnio coś częściej sięgam.
Ja z 2 lata tego nie piłem nawet nie wiem jak ten monster smakuje i nie mam zamiaru sie dowiadywac 😅 piłem tego wchuj jak do technikum chodziłem pozniej tym jebnalem i raz na pare lat wypije jednego🤷♀️😋
This post was edited by Mis_nom on Aug 6 2025 11:07am