d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dino
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 07:38am
Ja byłem ze dwa razy. Sklep jak sklep.
Jakbym miał bliżej Dino, to bym tam chodził, a że pod nosem mam biedronkę, to tutaj robię większość zakupów.


No ja robię tam zakupy tylko dlatego, że mam pod samą chatą.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 6 2025 07:57am
No ja robię tam zakupy tylko dlatego, że mam pod samą chatą.


Ja również B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 11:02am
Chyba se zaraz skoczę po energola do dino B) albo nie, lepiej colke lub pepsi w szklanej butelce.

This post was edited by fafnirek on Aug 6 2025 11:03am
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 6 2025 11:03am
Chyba se zaraz skoczę po energola do dino B)


Nie pij energoli :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 11:05am
Nie pij energoli :cry:


No już jednego dzisiaj piłem, rozkręciłem się z tymi energolami w tym roku, kiedyś tak tego nie piłem, ostatnio coś częściej sięgam. W sumie to i tak nie piję ich dużo.

This post was edited by fafnirek on Aug 6 2025 11:05am
Member
Posts: 11,307
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 6 2025 11:06am
Dino ostatni dinozaur
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 6 2025 11:07am
No już jednego dzisiaj piłem, rozkręciłem się z tymi energolami w tym roku, kiedyś tak tego nie piłem, ostatnio coś częściej sięgam.


Ja z 2 lata tego nie piłem nawet nie wiem jak ten monster smakuje i nie mam zamiaru sie dowiadywac 😅 piłem tego wchuj jak do technikum chodziłem pozniej tym jebnalem i raz na pare lat wypije jednego🤷‍♀️😋

This post was edited by Mis_nom on Aug 6 2025 11:07am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 11:08am
Ja z 2 lata tego nie piłem nawet nie wiem jak ten monster smakuje i nie mam zamiaru sie dowiadywac 😅 piłem tego wchuj jak do technikum chodziłem pozniej tym jebnalem 🤷‍♀️😋


Ja kupuję te najtańsze tigery.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 6 2025 11:10am
Ja kupuję te najtańsze tigery.


To kiedys po 99 groszy było pamietam jak piłem to krejzi wolfy z kauflandu po 1.99pln za litra w czarnej butli 😅

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 11:12am
To kiedys po 99 groszy było pamietam jak piłem to krejzi wolfy z kauflandu po 1.99pln za litra w czarnej butli 😅

https://i.imgur.com/KaQWmeg.jpeg


Widać, że napój dla koneserów :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll