Pierwsze wrażenia po cz. III
Zajebista gierka. Nie wiem ile % przeszedłem, pewnie całe nic, jestem po misji napadu na bank rezerwy federalnej i po akcie zdrady na moją familię. Na ten moment stwierdzam, że ta odsłona serii jest sztos.
Nie zapominając, że gra jest z 2016 roku:
Miasto piękne i czuję się w nim naturalnie.
Grafika bardzo fajna.
Jazda autami bez zarzutu.
NPC nie miałem większej styczności, ale coś tam sobie chodzą, czasem randomowo rzucą się pod koła z niewiadomych przyczyn, beka, ale ogólnie robią dobre tło dla efektu, że miasto żyje.
Strzelanie bywa momentami średnie, takie mam wrażenie że są problemy z celnością, ale wciąż nie kłuje to mocno w oczy.
Muzyka majstersztyk. Co słyszę kawałek to się bujam do taktu, bo znam te utwory i je bardzo lubię.
Nie przeszkadza mi zupełnie, że gram czarnym. Wyjebane w to.
Na ten moment jestem mile zaskoczony produkcją.
CDN
A już 8 sierpnia 2025 wyjść nowa mafia, czyli za 2 dni.