a nie bo droga do sygnaturki, ladne mam juz ponad 15 postów i nadal nie ma :) obsotrzyli zasady teraz trzeba sie starac co by zasłużyć na obrazek :) ale ja poczekam :) silną wole mam :) mam silna wole tak jak awasze matki maja silne zwieracze kegla, patrzu patrzu a tam ja i kręgle w mięsniach kegla waszej rodzicielki rzucałem sie jej na to (a hejterzy powiedzą: reported) a ja na to (:mellow:) a oni na to (reported) a ja nie chce mi sie juz tego pisac
spoko avatar