No spoko ale u mnie slabo z piciem alko :lol: jak mi na urodzinki poprzynosili alkoholu to bedzie tak u mnie do grudnia lezal pewnie.
Ja jak przestałem palić zioło, to zacząłem pić alkohol, wcześniej piłem tylko na imprezach, a potem już bez okazji drinkowanie się zaczęło

przypuszczam, że jakbym palił do dziś dzień zioło, to bym alkoholu nie tykał.