Duduś raczej był najgorszym prezydentem powojennej polski, ale mam wrażenie że ten przygłup może go przebić xD Nawet się zastanawiałem czy to nie jakaś rodzina kredensa bo podobny poziom
Przygarnął kocioł garnkowi

Rozważ terapię, bo twoja obsesja na moim punkcie zaczyna robić się niebezpieczna.
Poproś swojego asystenta gpt żeby uzasadnił twója nędzna opinię na temat najwybitniejszego prezydenta RP.