
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Te Wasze przepychanki, to oprócz postów ^Better_Living_Through_Chemistry najgorsze co ta sekcja mogła dostać.
cóż zrobić, ośmieszam go regularnie, jakby przestał pisać głupoty i przeprosił to by było po sprawie, nie jestem mściwy. Ale od głupca wymagać rozsądnego zachowania.... dobre sobie xD
rozwaliło mnie zupełnie to ze przekopywał tematy z przed 6 miesięcy żebym tylko się z niego nie śmiał xD
This post was edited by RedGentooHat on Aug 5 2025 01:14am