z super orginalnych tekstow na tatuaz polecam jeszcze vide cul fide, per aspera ad astra, amor vincit omnia, angelika, nie bylabym soba gdy bylabym inna, gwarantuje ze nikt takiego nie ma!
Tu nie chodzi o tatuaż, tylko o podejście do życia, świata. Taki niepoprawny optymista ze mnie jest.
Tatuaży nie zamierzam sobie sprawiać, ALE jak już bym miał coś takiego uczynić, to na pewno nie byłby to żaden napis/tribal.
This post was edited by rurzowiak on Aug 5 2025 03:34am