tamten zamkneli wiec tutaj wytlumaczenie jak czytać łupsi dupsi pala bupsi
w jezyku polskim gdy są litery np ci albi si to sie to czyta wiecie jak, coś jak ś i ć ale no prawie, powiedz sobie w głowie si i ci i bedziesz rozumiał.
no więć lupsi dupsi pala bupsi nie czyta sie tak. czyta sie to tak jakby sie było zza granicy (czyli wkrętka że jesteś np z niemiec, no to lepsze niz byc sobą b0 komu to potrzebne) = czytaj nie po polsku, a więc bupsii czyli łupsii dupsiii pala bupsiii
no mam nadzieeje że rozumiecie
powtórze, tam nie ma ś ani ć, łupsi (tak jakbys był włochem i oppowiadał si seniorita
edit: wprowadzalem w błąd ale juz naprawiłem
Na miejscu moderatora co zamknął potężny temat luspi dupsi pala bupsi teraz bym się wstydził
