d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Odnośnie Tematu łupsi Dupsi Pala Bupsi
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 4 2025 11:40am
Szaleństwo w czystej postaci B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 4 2025 11:40am
Szaleństwo w czystej postaci B)


Tak to jest, jak się nie bierze leków.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 4 2025 11:59am
Nie znasz takiego rapera? :mellow:


uważam że jedynymi raperami w Polsce są Quebo Donguralesko i Ostry. reszta to patologia i podludzie :mellow:
Member
Posts: 23,729
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Aug 4 2025 12:17pm
uważam że jedynymi raperami w Polsce są Quebo Donguralesko i Ostry. reszta to patologia i podludzie :mellow:


to chyba nie oglądałeś telewizji dge na yt w czasach 2010 do jakos 2015 bo typ nagrywał jak srał w składziku w żabce i to chyba niejednokrotnie
gural był dla mnie #1 raperem ale po patologicznych akcjach wyjebalem go z sociali i nie slucham nowosci za bardzo
Member
Posts: 11,306
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 4 2025 12:20pm
Nie no ja rozumiem
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 4 2025 12:26pm
Kula daje fula
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 4 2025 12:26pm
Nie no ja rozumiem


dz
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 4 2025 04:05pm
uważam że jedynymi raperami w Polsce są Quebo Donguralesko i Ostry. reszta to patologia i podludzie :mellow:


Ja lubiłem kiedyś Pasjonatów słuchać.

This post was edited by fafnirek on Aug 4 2025 04:05pm
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 4 2025 11:55pm
tamten zamkneli wiec tutaj wytlumaczenie jak czytać łupsi dupsi pala bupsi


w jezyku polskim gdy są litery np ci albi si to sie to czyta wiecie jak, coś jak ś i ć ale no prawie, powiedz sobie w głowie si i ci i bedziesz rozumiał.

no więć lupsi dupsi pala bupsi nie czyta sie tak. czyta sie to tak jakby sie było zza granicy (czyli wkrętka że jesteś np z niemiec, no to lepsze niz byc sobą b0 komu to potrzebne) = czytaj nie po polsku, a więc bupsii czyli łupsii dupsiii pala bupsiii


no mam nadzieeje że rozumiecie

powtórze, tam nie ma ś ani ć, łupsi (tak jakbys był włochem i oppowiadał si seniorita


edit: wprowadzalem w błąd ale juz naprawiłem


Na miejscu moderatora co zamknął potężny temat luspi dupsi pala bupsi teraz bym się wstydził B)
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 5 2025 07:32am
Na miejscu moderatora co zamknął potężny temat luspi dupsi pala bupsi teraz bym się wstydził B)


dz
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll