Pewne rzeczy się zmieniają na stałe, być może już nie będziecie razem :( czego bym Ci nie życzył w sumie, ale czasem zmiany są dobre, wychodzą na plus po pewnym czasie, możesz i u Ciebie tak będzie. Często ze sobą piszecie? Jak oceniasz szansę powrotu?
często piszemy. nawet mi już buziaki wysyła wiec jest dobrze chyba...ja sobie nie wyobrażam zycia bez Niego

miał mi się oświadczyć

muszę przestać pić to do mnie wróci