d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev19091929394272Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 3 2025 02:20pm
Dobranoc eRpolszka.


Dobranoc - jak tam detox? 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 03:25pm
zaraz chyba padne bo żona usnęła i zostałem z 2 drinkami :D


Dopiłeś? 😅
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 3 2025 11:00pm
Dobranoc - jak tam detox? 😅


Sobotę było ciężko przetrwać: zjazd, kapeć w mordzie i zderzenie z rzeczywistością, trochę pobiegałem coby wypocić trochę tego gówna, ale słabo mi się biegało nawet :\ Niedziela już luzik, fajny trening wjechał. Dzisiaj już normalnie bym rzekł.
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 3 2025 11:14pm
Gówno, a nie spanie dzisiaj. Co godzinę się budziłem i patrzyłem tylko na zegarek jak na wyrok kiedy zacznie dzwonić budzik chuj
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 4 2025 12:31am
Dopiłeś? 😅


pewnie, nic sie nie zmarnuje :P
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 4 2025 01:50am
eh, dopiero wstałem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 4 2025 06:02am
Nie śpię.
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 4 2025 06:05am
Nie śpię.


jak mineła noc? mnie telepało i było duzo sexu i teraz muszę pić perły export :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 4 2025 06:08am
jak mineła noc? mnie telepało i było duzo sexu i teraz muszę pić perły export :(


Późno zasnąłem, wstałem i muszę ogarnąć kanciapę. Jakieś słoiki, narzędzia, graty, doniczki, to wszystko trzeba na półkach poukładać. Perły export, to chyba ok :+) czemu Cię telepało? Przestań zapijać leki alkoholem -_-
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 4 2025 06:11am
nie spie
Go Back To Polska Topic List
Prev19091929394272Next
Add Reply New Topic New Poll