d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Krakow
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2025 03:01pm
Menczester unajted to Wisła Kraków wielkiej Brytanii


Bym powiedzial bardziej Leicester jest polska Wisla
Member
Posts: 30,848
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 3 2025 11:30am
nie i nie :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 03:21pm
Do dzisiaj mam szalik Wisły z 2002 roku, który to powiesiłem wysoko nad biurkiem.
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 3 2025 03:35pm
Nie jestem z Krakowa ale podbijam temat żeby nie spadł
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 03:48pm
Nie jestem z Krakowa ale podbijam temat żeby nie spadł


Już ktoś to zrobił, wyszukał go sprzed kilku stron.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 3 2025 04:26pm
Do dzisiaj mam szalik Wisły z 2002 roku, który to powiesiłem wysoko nad biurkiem.


Ja do dzisiaj pamietam jak ogladalem ich mecze w pucharze uefa vs lazio i schalke

This post was edited by Shapiro on Aug 3 2025 04:26pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 04:41pm
Ja do dzisiaj pamietam jak ogladalem ich mecze w pucharze uefa vs lazio i schalke


No na Lazio się zatrzymali :+) Kosowski, Żurawski, bracia Brożek, Głowacki, Jop, oj mieli wtedy skład.
/I Kalu Uche, co salta robił :D

This post was edited by fafnirek on Aug 3 2025 04:41pm
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 4 2025 01:54am
Kraków dawna stolica Polaków.
Pozdrawiam krakowiaków, dobre chłopaki i dziewczyny, pozytywny przekaz niech leci
Member
Posts: 11,319
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 4 2025 02:21am
Kraków dawna stolica Polaków.
Pozdrawiam krakowiaków, dobre chłopaki i dziewczyny, pozytywny przekaz niech leci


Jezu skąd ten słaby tekst?

Mi się wydaje że w Warszawie są bardziej sympatyczni ludzie niż w Krakowie
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Aug 4 2025 02:23am
proszę kredens z Wisły a byłem tam 2 dni temu, szkoda ze nie widziałem bo bym przeszedł się po okolicznych żuliskach i ci na bułki dał

Swoja droga straszne zadupie matko...
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll