Ja do dzisiaj pamietam jak ogladalem ich mecze w pucharze uefa vs lazio i schalke
No na Lazio się zatrzymali :+) Kosowski, Żurawski, bracia Brożek, Głowacki, Jop, oj mieli wtedy skład.
/I Kalu Uche, co salta robił
This post was edited by fafnirek on Aug 3 2025 04:41pm