d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev18687888990270Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,742
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 3 2025 04:35am
ostatnio cały czas senny jestem a po obiedzie to juz całkiem -_-
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 05:17am
ostatnio cały czas senny jestem a po obiedzie to juz całkiem -_-


Czy to nie przez leki?
Member
Posts: 30,742
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 3 2025 05:20am
Czy to nie przez leki?


przez te na depresje i schizofrenie raczej nie bo są "aktywizujące" ale biorę też relanium od ojca od którego się uzależniłem i to chyba przez relanium właśnie :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 05:21am
przez te na depresje i schizofrenie raczej nie bo są "aktywizujące" ale biorę też relanium od ojca od którego się uzależniłem i to chyba przez relanium właśnie :P


Kilka razy w życiu brałem relanium, nawet nie pamiętam, jak po tym jest. Jak tam sytuacja z partnerem?
Member
Posts: 30,742
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 3 2025 05:25am
Kilka razy w życiu brałem relanium, nawet nie pamiętam, jak po tym jest. Jak tam sytuacja z partnerem?


piszemy smski i tęsknimy choć się do tego nie przyznajemy. dziękuje że pytasz :hug: po relanium taki relaks...no stress i chill a jak schodzi to się robię kłębkiem nerwów :wacko: mi tego lekarz nie chciał przepisać bo to ciezko dostać :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 05:28am
piszemy smski i tęsknimy choć się do tego nie przyznajemy. dziękuje że pytasz :hug: po relanium taki relaks...no stress i chill a jak schodzi to się robię kłębkiem nerwów :wacko: mi tego lekarz nie chciał przepisać bo to ciezko dostać :D


To może się zejdziecie jeszcze :+)
Member
Posts: 30,742
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 3 2025 05:30am
To może się zejdziecie jeszcze :+)


może... mieliśmy plany. wyjechać i za granicą się pobrać :blush: a Ty podrywasz coś? :angel:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 05:31am
może... mieliśmy plany. wyjechać i za granicą się pobrać :blush: a Ty podrywasz coś? :angel:


Aktualnie nie.
Member
Posts: 30,742
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 3 2025 05:45am
Aktualnie nie.


ja chyba wezmę sobie dziś Agnieszkę na noc bo mi smutno :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 05:46am
ja chyba wezmę sobie dziś Agnieszkę na noc bo mi smutno :(


Na pewno lepiej niż faceta :thumbsup:
Go Back To Polska Topic List
Prev18687888990270Next
Add Reply New Topic New Poll