d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nie Mam Pieniedzy
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 2 2025 10:29pm
To nie tak nie działa, niestety.


Chętnie się dowiem więc jak to działa
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 3 2025 12:34am
To nie tak nie działa, niestety.


To może lobotomia?
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Aug 3 2025 12:51am
To może lobotomia?


Btw: prawnie zakazana, skuteczność niepotwierdzona.Ale taki orbitoclast to bym przytulił. XD
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 3 2025 02:26am
Znowu nasiliły mi się nerwobóle, sparaliżowało mi kawałek prawej części twarzoczaszki, napierdalają mnie zęby, ucho, głowa.
Skończyły mi się leki i faszeruję się ketonatolem i ketokapsem.max, które to leki te, tylko nieznacznie wytłumiają ten ból, o kurewsko nasilonym natężeniu. W dwa dni ojebałem już prawie całe opakowania. ;/


Brzmi jak bardzo nie ciekawa sytuacja B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 03:18am
Ale masz fg to where problem 👀


590 fg, to chyba nie dużo 👀
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 3 2025 03:21am
590 fg, to chyba nie dużo 👀


Kiedyś z 500 od fajczaka 50k ukręciłem w 2 dni wiec wiesz xd
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 03:33am
Kiedyś z 500 od fajczaka 50k ukręciłem w 2 dni wiec wiesz xd


Jak się chcę, to się da się :+)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 3 2025 04:22am
Jak się chcę, to się da się :+)


Jak siadzie* 😅
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 3 2025 04:38am
Artur trzymaj się bracie :blush: :cry:
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 3 2025 06:16am
To może lobotomia?


:wub:

Chętnie się dowiem więc jak to działa


Od 2018 roku mam neurgalię nerwu trójdzielnego po lewej stronie, a więc teoretycznie jest to ta "najsłabsza", najmniej bolesna.
Wyjścia są trzy: leczenie prochami, zabieg chirurgiczny, samobój. Ten ostatni zabieg wchodzi w grę tylko wtedy, gdy dwa pierwsze są niemożliwe do zrealizowania.

Ja leczę się prochami, które po prostu mi się skończyły, a przez jakiś czas ich nie zażywałem, bo miałem nadzieję, że już po ptakach i że udało mi się to zaleczyć.
A więc nieco się pomyliłem i teraz przez swoją głupotę muszę cierpieć do poniedziałku, ale akurat w tym momencie ból nieco zelżał i mogę nawet coś napisać na klawiaturze. ;d

Jest jeszcze leczenie niefarmakologiczne i pewnie o tym pisałeś, a oto co mówi chat gpt:

"Leczenie niefarmakologiczne neurgalię nerwu trójdzielnego:
Terapia ciepłem, akupunktura, terapia manualna oraz techniki relaksacyjne mogą pomóc w łagodzeniu bólu i poprawie komfortu pacjenta."

Artur trzymaj się bracie :blush: :cry:


:hug:
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll