d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Awiomarin
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 1 2025 02:32pm
czemu niby to jest git?


Chuj Cię to -_-
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Aug 1 2025 02:39pm
Chuj Cię to -_-


widzę króciutko
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 02:49pm
Ja to kiedyś Acodin żarłem.
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 1 2025 03:03pm
Ja to kiedyś Acodin żarłem.


Na kaszelek?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 03:04pm
Na kaszelek?


Żeby mieć bombę.
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Aug 1 2025 03:07pm
Żeby mieć bombę.


też zeżarłem, ale chyba za mało. nawet piwo nie pomogło. ile się tego bierze?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 03:16pm
też zeżarłem, ale chyba za mało. nawet piwo nie pomogło. ile się tego bierze?


Już nie pamiętam, jadłem to ostatnio z 14 lat temu, ale chyba coś koło 30 tabletek.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2025 03:18pm
Nie
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 1 2025 03:20pm
Wpierdalaliscie kiedyś?


Niestety jak byłem dzieciakiem i jeździłem na kolonie, nie miałem innego wyjścia, w przeciwnym razie męczyłem się w chuj.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 1 2025 04:12pm
nigdy nie jadlem, a jaka faza po tym jest?


Jak próbujesz pierwszy raz jakieś dragi to weź aviomarin, żeby się nie zadrapać na śmierć

This post was edited by Pozdrawiam on Aug 1 2025 04:14pm
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll