d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Mafia - Seria Gier
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 19 2025 01:00pm
Dwójka zakończoned. Kurwa nie rozumiem tej części, naprawdę. Nie rozumiem do końca fabuły tej odsłony Mafii... ogólny zarys mam, ale wiele misji to jakieś przeskoki w fabule bez wyjaśnienia co zaszło albo po co teraz to robię i przez to nie czułem spójności w tym wszystkim. Jedynka wymiata, dwójka średniak, jutro zabiorę się za trójkę.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 19 2025 01:28pm
w trójce grasz murzynem

:mad:
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Jul 19 2025 01:39pm
Dziękuję za cenne opinie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 20 2025 05:31am
Dwójka zakończoned. Kurwa nie rozumiem tej części, naprawdę. Nie rozumiem do końca fabuły tej odsłony Mafii... ogólny zarys mam, ale wiele misji to jakieś przeskoki w fabule bez wyjaśnienia co zaszło albo po co teraz to robię i przez to nie czułem spójności w tym wszystkim. Jedynka wymiata, dwójka średniak, jutro zabiorę się za trójkę.


Czekamy więc na następną opinię, tym razem o trójce.
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Jul 20 2025 03:01pm
Mafia jedynka kozak. Nawet była gra Godfather. Mimo, że mieli licencje na postaci i fabułe od Mario Puzo, to i tak Mafia był bardziej "godfatherowa" niż te podróby Corleone.
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 28 2025 03:52am
Dwójka ma jakiś endgamowy content, zrobiłem parę misji i poszło won. Nie podoba mi się ta część :\

Aktualnie następuję instalacja III.
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 1 2025 12:55pm
Pierwsze wrażenia po cz. III

Zajebista gierka. Nie wiem ile % przeszedłem, pewnie całe nic, jestem po misji napadu na bank rezerwy federalnej i po akcie zdrady na moją familię. Na ten moment stwierdzam, że ta odsłona serii jest sztos.

Nie zapominając, że gra jest z 2016 roku:
Miasto piękne i czuję się w nim naturalnie.
Grafika bardzo fajna.
Jazda autami bez zarzutu.
NPC nie miałem większej styczności, ale coś tam sobie chodzą, czasem randomowo rzucą się pod koła z niewiadomych przyczyn, beka, ale ogólnie robią dobre tło dla efektu, że miasto żyje.
Strzelanie bywa momentami średnie, takie mam wrażenie że są problemy z celnością, ale wciąż nie kłuje to mocno w oczy.
Muzyka majstersztyk. Co słyszę kawałek to się bujam do taktu, bo znam te utwory i je bardzo lubię.

Nie przeszkadza mi zupełnie, że gram czarnym. Wyjebane w to.

Na ten moment jestem mile zaskoczony produkcją.

CDN
Member
Posts: 71
Joined: Aug 5 2025
Gold: 4,000.00
Aug 6 2025 07:59am
JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 6 2025 08:34am
Pierwsze wrażenia po cz. III

Zajebista gierka. Nie wiem ile % przeszedłem, pewnie całe nic, jestem po misji napadu na bank rezerwy federalnej i po akcie zdrady na moją familię. Na ten moment stwierdzam, że ta odsłona serii jest sztos.

Nie zapominając, że gra jest z 2016 roku:
Miasto piękne i czuję się w nim naturalnie.
Grafika bardzo fajna.
Jazda autami bez zarzutu.
NPC nie miałem większej styczności, ale coś tam sobie chodzą, czasem randomowo rzucą się pod koła z niewiadomych przyczyn, beka, ale ogólnie robią dobre tło dla efektu, że miasto żyje.
Strzelanie bywa momentami średnie, takie mam wrażenie że są problemy z celnością, ale wciąż nie kłuje to mocno w oczy.
Muzyka majstersztyk. Co słyszę kawałek to się bujam do taktu, bo znam te utwory i je bardzo lubię.

Nie przeszkadza mi zupełnie, że gram czarnym. Wyjebane w to.

Na ten moment jestem mile zaskoczony produkcją.

CDN


A już 8 sierpnia 2025 wyjść nowa mafia, czyli za 2 dni. :drool:
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 13 2025 09:23am
Mało gram ostatnio, psycha jakoś nienastawiona na gierczenie w Mafiję, ale co jakiś czas odpalam i powoli przechodzę fabułę. Wciąż jestem tą częścią zachwycony.

Na ten moment M1>M3>>>>>>>M2

A już 8 sierpnia 2025 wyjść nowa mafia, czyli za 2 dni. :drool:


No trochę oglądałem na YT i bardzo mi się podoba, czekam na jakąś promkę na steamie i zakupię, bo teraz i tak mam co robić, jeżeli chodzi o gierki.
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll