d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev18384858687269Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 11:02am
ja też, ale później będzie mi sie dobrze spało po żniwach ;) no i drineczku rzecz jasna


Co pijesz, Rot?
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 1 2025 11:02am
ja też, ale później będzie mi sie dobrze spało po żniwach ;) no i drineczku rzecz jasna


Jesteś rolnikiem? Co za biznesy masz?
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 1 2025 11:05am
Co pijesz, Rot?


decyzja jeszcze nie zapadła, ogólnie mam w domu cala szafę 2x2m alkoholu, także zależy jaki rozcieńczalnik kupie w sklepie ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 11:06am
decyzja jeszcze nie zapadła, ogólnie mam w domu cala szafę 2x2m alkoholu, także zależy jaki rozcieńczalnik kupie w sklepie ;)


Jest w czym wybierać :+)
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 1 2025 11:09am
Jesteś rolnikiem? Co za biznesy masz?


Rolnikiem na zastępstwo za kontuzjowanego teścia, produkuje odzież streetwearowa, robie nadruki naścienne, a przez 2 tygodnie w miesiacu buduje elektrownie wodorowa w skandynawii ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 01:21pm
Nie śpię jeszcze.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 03:20pm
No, pora iść spać.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 1 2025 03:26pm
No, pora iść spać.


tak, po zniwach wypilem piwo i nie mam ochoty na nic innego... dobranoc!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 04:07pm
tak, po zniwach wypilem piwo i nie mam ochoty na nic innego... dobranoc!


Dobranoc!
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 1 2025 08:55pm
Dzień dobry 😊
Go Back To Polska Topic List
Prev18384858687269Next
Add Reply New Topic New Poll