Kumpel z Holandii zjeżdża co 2 miesiące i mi coś przywozi jak jest na miejscu, bo sam dla siebie też bierze. Zjadłem sam piątkę kryształu przez cały dzień :o
to chyba jakieś wątłej jakości ten kryształ jak dałeś rade solo 5g zjeść?

stąd Twoje wahania nastroju i absencja na forum...rozumiem