d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pozdrowienia Z Gór
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 30 2025 09:07am
zarowno obrobione jak i nie obrobione 10/10 uwielbiam gory :)


bardzo dziękuje, ogólnie chciałem zachować taki klimat fantasy a mam wrażenie że to nie obrobione trochę psuje to :D ale ciesze się że się podoba :wub:
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2025 09:30am
Super zdjecia
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 30 2025 10:27am
Bardzo ładnie.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 30 2025 11:25am
proszę bardzo, rozumiem że to chęć sprawdzenia czy nie kłamie, tacy koledzy...
https://i.ibb.co/TqFvfwc6/IMG-2778.jpg


:drool:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 04:19pm
Na basen dalej chodzisz?
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 31 2025 12:50am
Na basen dalej chodzisz?


tak ale rzadziej niż bym chciał, dużo pracy mialem i musiałem zmniejszyć treningi w tyg z 5 do 3. Na razie głównie muay thai i boks
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 31 2025 05:00am
tak ale rzadziej niż bym chciał, dużo pracy mialem i musiałem zmniejszyć treningi w tyg z 5 do 3. Na razie głównie muay thai i boks


Dobrze, masz zajęcie :+)
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 1 2025 08:42am
Dobrze, masz zajęcie :+)


mam nadzieje ze chantelki poszły w ruch Fafnirku :unsure:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 08:54am
mam nadzieje ze chantelki poszły w ruch Fafnirku :unsure:


No nie poszły :cry:
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 1 2025 08:58am
No nie poszły :cry:


jak tam leci? ja kończe monstera bad apple i biorę się za argusiki :) mam nawet Polskie fajki i melanzyk czas zacząć B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll