d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heh
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 11:14am
Nieeee :) mozna pograc :) mf runy, duele.
Ja sobie robie gierki, szukam itemkow i sprzedaje jakies runki i itemki . 1000 fg to nie takie duze hajsy


Ale też już coś.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 11:46am
Ale też już coś.


Tak akurat na jedną gierke na bnp xD
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 12:53pm
Tak akurat na jedną gierke na bnp xD


Chyba, że wygrasz kilka razy :+)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 12:56pm
Chyba, że wygrasz kilka razy :+)


No może tak być 😋
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 28 2025 10:46am
jesli tak wyglada Twoja fryzura w burzowy dzien - szykuj się na najgorsze
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 06:34pm
Nieeee :) mozna pograc :) mf runy, duele.
Ja sobie robie gierki, szukam itemkow i sprzedaje jakies runki i itemki . 1000 fg to nie takie duze hajsy


Zablokowane złoto :o
Member
Posts: 19,528
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Jul 31 2025 06:49am
Nieeee :) mozna pograc :) mf runy, duele.
Ja sobie robie gierki, szukam itemkow i sprzedaje jakies runki i itemki . 1000 fg to nie takie duze hajsy


czemu masz loka ziom
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 31 2025 06:56am
czemu masz loka ziom


HANDLOWAŁ NIELEGALNIE ZDOBYTYMI TAMPONAMI, KTÓRE BYŁY ZDOBYTE W WOJNIE AZJATYCKO-LATYNOWSKIEJ.
Member
Posts: 11,313
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 31 2025 07:33am
HANDLOWAŁ NIELEGALNIE ZDOBYTYMI TAMPONAMI, KTÓRE BYŁY ZDOBYTE W WOJNIE AZJATYCKO-LATYNOWSKIEJ.


Używanymi?
Member
Posts: 10,809
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 31 2025 07:45am
heh ziomeczek ofrygal kogos na 2fg za bis gear w lod xd
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll