d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Was Ist Das
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 30 2025 09:19pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 09:52pm
Das ist kwas.
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jul 30 2025 11:39pm
Lufen machen
Member
Posts: 13,439
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 31 2025 12:07am
ja ja geburtstag
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 31 2025 12:18am
Das ist kwas.


kładz się spać albo jebnij 200ml drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 31 2025 12:21am
kładz się spać albo jebnij 200ml drogi kolego :mellow:


Ja z rana nie piję, dopiero wieczorami nachodzi mnie ochota. Nie chcę mi się jednak patrzeć na alkohol, zraziłem się na kilka dni i może to przerodzi się znowu w jakiś tydzień, dwa, albo miesiąc, cieszyłbym się. Kupiłem sobie energola, na to też miałem pieniędzy nie wydawać :P
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 31 2025 12:26am
Ja z rana nie piję, dopiero wieczorami nachodzi mnie ochota. Nie chcę mi się jednak patrzeć na alkohol, zraziłem się na kilka dni i może to przerodzi się znowu w jakiś tydzień, dwa, albo miesiąc, cieszyłbym się. Kupiłem sobie energola, na to też miałem pieniędzy nie wydawać :P


argusa chyba nie piłeś drogi kolego :mellow: wiesz jak delikatny ma smak i jak znakomicie spływa po gardle o poranku?! setkę byś wypił to byś inaczej śpiewał a nie ze zraził się :wacko: masz wypić :angry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 31 2025 12:40am
argusa chyba nie piłeś drogi kolego :mellow: wiesz jak delikatny ma smak i jak znakomicie spływa po gardle o poranku?! setkę byś wypił to byś inaczej śpiewał a nie ze zraził się :wacko: masz wypić :angry:


No nie piłem, nie wiem, co tracę. Ale to jakiś tani szczoch chyba jest, lol. Jakbym te 3 dni temu samą setkę wypił, to bym teraz inaczej gadał, a nie zasiadał do czystej, gdzie połowa była w butelce, bo Jasiu nie dopił. Niby się nie najebałem, ale kac był, bo bez zapojki waliliśmy.
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 31 2025 01:06am
was ist das
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 31 2025 02:28am
Ich habe gola babe

Ich bin karabin
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll