d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev18182838485264Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 04:23am
jak tam? :rofl:


Na razie trzymam fason.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 30 2025 04:26am
Na razie trzymam fason.


trzymaj wazon B) ja tez... kawkę i tigerka pykam. gram w clicker heroes i lola. uzalezniają te gierki
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 04:37am
trzymaj wazon B) ja tez... kawkę i tigerka pykam. gram w clicker heroes i lola. uzalezniają te gierki


Wazon czyli bonio? B) tigerka też wypiłem, kupiłem sobie chyba 2 dni temu i leżał w lodówce.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 30 2025 04:40am
Wazon czyli bonio? B) tigerka też wypiłem, kupiłem sobie chyba 2 dni temu i leżał w lodówce.


marihuajnen nie pale ale jestem za legalem. gram gram a muszę wziąć prysznic i się ogolić. wciąż czekam na prezent od Fiflaka....mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie :) idziesz dziś do nocnego?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 04:42am
marihuajnen nie pale ale jestem za legalem. gram gram a muszę wziąć prysznic i się ogolić. wciąż czekam na prezent od Fiflaka....mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie :) idziesz dziś do nocnego?


Ja się ogoliłem przedwczoraj. Ja mam dino obok chaty, ale coś nie mogę się patrzeć na alkohol po tym ostatnim wybryku, co Ci mówiłem :P
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 30 2025 04:46am
Ja się ogoliłem przedwczoraj. Ja mam dino obok chaty, ale coś nie mogę się patrzeć na alkohol po tym ostatnim wybryku, co Ci mówiłem :P


mnie tez na razie nie ciągnie ale nie wykluczam ze wieczorem pojde 100m do lidla kupić czteropak i czipsy do gierek B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 04:47am
mnie tez na razie nie ciągnie ale nie wykluczam ze wieczorem pojde 100m do lidla kupić czteropak i czipsy do gierek B)


Do mnie Jasiu już dzwonił wczoraj, czy nie wpadam na kielicha, ale odmówiłem grzecznie.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 30 2025 10:44am
zdrzemnąłem się. miało być 30 minut a wyszło 1.5h ale nadal jestem senny. to chyba te pół kilo krówek które zjadłem nie dogadało się z cukrzycą :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 03:44pm
Nie śpię jeszcze.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 06:23pm
Nie mogę zasnąć :(
Go Back To Polska Topic List
Prev18182838485264Next
Add Reply New Topic New Poll