marihuajnen nie pale ale jestem za legalem. gram gram a muszę wziąć prysznic i się ogolić. wciąż czekam na prezent od Fiflaka....mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie :) idziesz dziś do nocnego?
Ja się ogoliłem przedwczoraj. Ja mam dino obok chaty, ale coś nie mogę się patrzeć na alkohol po tym ostatnim wybryku, co Ci mówiłem
