Dlaczego prawaki tak nienawidzą Żydów?
Nie prawaki, tylko normalni ludzie. Rzydołaki nienawidzą Polski i Polaków i do tej pory skurwysyny uważają, że Polska odpowiada za masakrę, której dopuścili się niemcy i jest to oficjalna narracja ich rządu oraz ichnich miediów.
My nawet ambasady u nich nie mamy, bo powiedzieli, że sobie tego nie życzą. ;s Do tego dochodzą bezprawne roszczenia, pogarda dla gojów, czyli dla wszelakich (w ich mniemaniu) podludzi, mordy ubeckie których dopuszczali się w latach stalinowskiego terroru, itd, itd.
Mam wymieniać więcej?