d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev16768697071428Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 29 2025 03:37am
cały czas nie mam ekspresu, biada!!!


To sobie zrob normalna bez ekspresu 👀 ja właśnie pije 😋
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 29 2025 04:31am
To sobie zrob normalna bez ekspresu 👀 ja właśnie pije 😋


słabo wychodzi kawa z niezmielonych ziaren :P
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 29 2025 04:32am
słabo wychodzi kawa z niezmielonych ziaren :P


a przerzuć przerzuć i z tego zrobić? :rolleyes:
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 29 2025 04:32am
słabo wychodzi kawa z niezmielonych ziaren :P


Nie masz w domu sypanej/rozpuszczalnej? 😅
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 29 2025 04:33am
a przerzuć przerzuć i z tego zrobić? :rolleyes:


godzine jeszcze wytrzymam bez kawy a później robię jak mówisz
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 29 2025 04:39am
jak kawa to tylko ziarna prosto z kolumbijskich wiosek pełnych mefedronu B)
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 29 2025 04:45am
jak kawa to tylko ziarna prosto z kolumbijskich wiosek pełnych mefedronu B)


Trudno się z tym nie zgodzić drogi kolego B)

Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 29 2025 04:53am
jak kawa to tylko ziarna prosto z kolumbijskich wiosek pełnych mefedronu B)


ŁÓDŹ jest swiatowa stolica mefedronu a nie zadna kolumbia
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 29 2025 05:45am
ŁÓDŹ jest swiatowa stolica mefedronu a nie zadna kolumbia


O kurde bela :o
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 29 2025 09:26am
ekspres juz dziala!!! dopiero teraz wypilem 1 i chyba ostatnia kawusie dzisiaj
Go Back To Polska Topic List
Prev16768697071428Next
Add Reply New Topic New Poll