d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kupiłem Nowy Telefon
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 28 2025 07:37am
Mnie też właśnie robię aukcje na alegro i sprzedaje samsunga 😋


Nikt nie kupi tego badziewia każdy chcę ajfon bo

Quote
1. bezpieczeństwo
2. staliblnosc
3. wydajność
4. prywtnosc
5. ekosystem


:lol:
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 28 2025 07:51am
:thumbsup:



Punktowałes sam czy asystent gpt :lol:


Mnie przekonałeś lecę po nowy srajfon B)


a kij mnie ty obchodzisz ciebie i tak nie stać :thumbsup:

ale to trochę taki stan umysłu, ciekawe czemu biedota zawsze ma androida xD
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 28 2025 07:58am
a kij mnie ty obchodzisz ciebie i tak nie stać :thumbsup:

ale to trochę taki stan umysłu, ciekawe czemu biedota zawsze ma androida xD


Faktycznie mnie nie stać :cry:
Za to każda matkę Polske stać, dziwne, dziwne... Obecnie srafjon to pato standard bo to idealne wpasowuje się w ekosystem :lol:
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 28 2025 08:15am
Faktycznie mnie nie stać :cry:
Za to każda matkę Polske stać, dziwne, dziwne... Obecnie srafjon to pato standard bo to idealne wpasowuje się w ekosystem :lol:


super ze stać na 8 letniego iphony bo 8 letni android to od 7 lat przycisk do papieru xD ty i twoja wiedza jak zawsze xD
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 28 2025 08:20am
Nie wchodz z nim lepiej na ten temat bo nic senswnego nie napisze - już to przerabiałem i prosiłem by pokazał ta wyższośc iphone nad samsungiem serii S i do tej pory czekam na odpowiedź :rofl:

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=106408653&f=230

Polecam lekturę i ostrzegam przed wejściem w jakąkolwiek dyskusje na temat iphone z tym użytkownikiem :rofl:



przypomnijmy, powiedziałem ze nie będę rozmawiał bo widziałem ze nie wiesz nic o tym temacie i pewnie zakończy się płaczem i gowno dyskusja (co i tak się stało) i ze podam ci 1 argument który zmiata androida, nie zrozumiałeś go i chciałeś żebym ci podawał kolejne, także jesteś na tym samym poziomie co kredens :cry:

także temat gorąco polecam, bo to jak oranie kminica prze Wołodyjowskiego

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Choroszczy, nie na badania, na stałe
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 28 2025 08:29am
czy uwazasz ze ios18 jest lepszym systemem porownujac go do tego co bylo 2-3 lata temu?

szczerze nie aktualizowalem dlugo az mnie nie zmusili i poprostu ui mnie totalnie rozpierdala jak zalosne sa te zmiany.

-video; pauza na srodku, wyjebali -15/15sec skip button

-timery; no wszystkie sa chujowe

z lock screenem tez mnie cos wkurwilo, chyba sie przyciszyc nie da na ekranie i powiadomienia sie stackuja jak gowno i timery zajmuja 20% jeden

This post was edited by firstmurloc on Jul 28 2025 08:30am
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 28 2025 08:32am
czy uwazasz ze ios18 jest lepszym systemem porownujac go do tego co bylo 2-3 lata temu?

szczerze nie aktualizowalem dlugo az mnie nie zmusili i poprostu ui mnie totalnie rozpierdala jak zalosne sa te zmiany.

-video; pauza na srodku, wyjebali -15/15sec skip button

-timery; no wszystkie sa chujowe

z lock screenem tez mnie cos wkurwilo, chyba sie przyciszyc nie da na ekranie i powiadomienia sie stackuja jak gowno i timery zajmuja 20% jeden


systemem? Tak, bezapelacyjnie, android nie jest alternatywa dla iOS. Można by wejść w dywagacje czy iPhone jest lepszy niż flagowce od szajsunga i wtedy faktycznie nie, ale to dalej nie ma większego znaczenia bo to system stanowi najwieksza wadę telefonów na androidzie.

video gdzie? bo u mnie jest po lewej i poprawek stronie przewijanie
przyciszanie na ekranie blokady? działa mi, chcoaiz ja głównie używam polowy głośności i wyłączenia dźwięków wymiennie
Member
Posts: 20,833
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jul 28 2025 08:48am
Iphon 18?
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 28 2025 08:55am
Iphon 18?


nope 16 max pro
Member
Posts: 663
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Jul 28 2025 09:36am
Odkąd nie robią telefonów z pełną fizyczną qwerty, mam kompletnie na nie wyjebane. Używam jakiegoś starego rozjebanego Samsunga A5 z 2016 roku.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll