d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Alkohol To Zuo
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 27 2025 11:34am
Nie no, też za często i za dużo pije, ale jestem wysokofunkcjonującym alkusem. Po prostu bawi mnie, że z forum patologicznych smieszków wyrasta forum dla ludzi w kryzysie :D


I ciebie to z czasem moze czekac i to bardziej prawdopodobne niz ci sie wydaje, to ze wobie gowniaka zrobiles i masz obowiazki nie wyklucza sie z tym ze zacznie ci sie zycie jebac ale musialbys wyciagnac glowe z wlasnej dupy zeby wziac to pod rozwage - a powiedzmy sobie szczerze ze nie zrobis tego bo latwiej jest zyc w wyparciu i karmic swoje kompleksy. Twoim kompleksem jest kompleks wyzszosci, panie "hehe ah wy maluczcy lubie sie z was posmiac z mojego tronu" :angel:
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 11:41am
I ciebie to z czasem moze czekac i to bardziej prawdopodobne niz ci sie wydaje, to ze wobie gowniaka zrobiles i masz obowiazki nie wyklucza sie z tym ze zacznie ci sie zycie jebac ale musialbys wyciagnac glowe z wlasnej dupy zeby wziac to pod rozwage - a powiedzmy sobie szczerze ze nie zrobis tego bo latwiej jest zyc w wyparciu i karmic swoje kompleksy. Twoim kompleksem jest kompleks wyzszosci, panie "hehe ah wy maluczcy lubie sie z was posmiac z mojego tronu" :angel:


Zobaczyć i przyznać sie samemu sobie ze ma sie problem i nie wstydzić o tym mówić to podstawa 😅
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 27 2025 01:16pm
3 x dziennie po 22-25 na strzal do tego rozmaite hantlami, łamany gryf no i jakieś ćwiczenia na brzuch

Muszę piwnice pomalować 😅

https://i.imgur.com/HMMSSqr.jpeg

Z 87 na jakieś 83-85 ale żeby ładnie wyglądała ta waga 😅


No i elegancko. Ja od niedawna łamanym gryfem bicki ćwiczę i fajnie mi to wchodzi. Nachwytem i podchwytem na zmianę.

Powodzenia w przycince. 87 do 80 jakbyś zbił byłby sztos pewnie, ale i tak każdy kg w dół to sukces :) btw musisz sikać w kącie?
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 27 2025 01:17pm
Nie no, też za często i za dużo pije, ale jestem wysokofunkcjonującym alkusem. Po prostu bawi mnie, że z forum patologicznych smieszków wyrasta forum dla ludzi w kryzysie :D


Kiedyś beztroskie dzieci, obecnie dorośli z problemami.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 04:18pm
Nie no, też za często i za dużo pije, ale jestem wysokofunkcjonującym alkusem. Po prostu bawi mnie, że z forum patologicznych smieszków wyrasta forum dla ludzi w kryzysie :D


Kryzys, to może dopiero dopaść, u mnie na razie jest spoko.
Member
Posts: 45,830
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 27 2025 09:06pm
I ciebie to z czasem moze czekac i to bardziej prawdopodobne niz ci sie wydaje, to ze wobie gowniaka zrobiles i masz obowiazki nie wyklucza sie z tym ze zacznie ci sie zycie jebac ale musialbys wyciagnac glowe z wlasnej dupy zeby wziac to pod rozwage - a powiedzmy sobie szczerze ze nie zrobis tego bo latwiej jest zyc w wyparciu i karmic swoje kompleksy. Twoim kompleksem jest kompleks wyzszosci, panie "hehe ah wy maluczcy lubie sie z was posmiac z mojego tronu" :angel:

Ja się tylko naśmiewam z tego, jakie tematy zaczęły dominować na forum i wcale się nie wywyższam, bo wysokofuncjonujacy nie znaczy zajebisty, tylko taki u którego problem jest mniej widoczny z zewnątrz.
Member
Posts: 45,830
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 27 2025 09:14pm
Kiedyś beztroskie dzieci, obecnie dorośli z problemami.


:wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 28 2025 09:29am
Jestem na dobrej drodze, żeby nie pić w ogóle B)
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 28 2025 09:32am
Jestem na dobrej drodze, żeby nie pić w ogóle B)


Opowiadaj.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 28 2025 09:34am
Opowiadaj.


A co tutaj opowiadać, myślałem, że jak wrócę od babci, po ponad miesięcznej przerwie pierwsze co, to będę chciał się napić i pójdę po setkę, ale nie mam takiej ochoty i wychodzi na to, że miałem rację, że piłem tylko z czystej głupoty, a nie z jakiegoś tam uzależnienia. Chciałbym mieć w tym wszystkim rację.
Go Back To Polska Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll