I ciebie to z czasem moze czekac i to bardziej prawdopodobne niz ci sie wydaje, to ze wobie gowniaka zrobiles i masz obowiazki nie wyklucza sie z tym ze zacznie ci sie zycie jebac ale musialbys wyciagnac glowe z wlasnej dupy zeby wziac to pod rozwage - a powiedzmy sobie szczerze ze nie zrobis tego bo latwiej jest zyc w wyparciu i karmic swoje kompleksy. Twoim kompleksem jest kompleks wyzszosci, panie "hehe ah wy maluczcy lubie sie z was posmiac z mojego tronu" :angel:
Ja się tylko naśmiewam z tego, jakie tematy zaczęły dominować na forum i wcale się nie wywyższam, bo wysokofuncjonujacy nie znaczy zajebisty, tylko taki u którego problem jest mniej widoczny z zewnątrz.