czy uwazasz ze ios18 jest lepszym systemem porownujac go do tego co bylo 2-3 lata temu?
szczerze nie aktualizowalem dlugo az mnie nie zmusili i poprostu ui mnie totalnie rozpierdala jak zalosne sa te zmiany.
-video; pauza na srodku, wyjebali -15/15sec skip button
-timery; no wszystkie sa chujowe
z lock screenem tez mnie cos wkurwilo, chyba sie przyciszyc nie da na ekranie i powiadomienia sie stackuja jak gowno i timery zajmuja 20% jeden
systemem? Tak, bezapelacyjnie, android nie jest alternatywa dla iOS. Można by wejść w dywagacje czy iPhone jest lepszy niż flagowce od szajsunga i wtedy faktycznie nie, ale to dalej nie ma większego znaczenia bo to system stanowi najwieksza wadę telefonów na androidzie.
video gdzie? bo u mnie jest po lewej i poprawek stronie przewijanie
przyciszanie na ekranie blokady? działa mi, chcoaiz ja głównie używam polowy głośności i wyłączenia dźwięków wymiennie