d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kupiłem Nowy Telefon
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 28 2025 07:02am
no właśnie też chcę nowy telefon, możecie polecić jakis fajny sprzęt (byle nie iphone, samsung) ? ;)


https://youtu.be/tSo2UvbboHY?si=RjYVIA2yA9y58CHA
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 28 2025 07:04am
A to spoko, ja mam ten sam tel od 3 lat pewnie tez zmienie jak juz zdechnie
Fajnie ze UE wprowadzila zakaz dla chinczykow dla telefonow ktorych zycie przewidywane jest na krotsze niz 2 lata, to juz byla przesada lekka a ze ulomek zawsze pojdzie po nowego ajfonika bo inni maja


moj mial 5 lat R.I.P
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 28 2025 07:05am

a weź przestań miej ty godność człowieka i nie zniżaj się do androida


daj chociaż 5 sensownych argumentów za ajfonem to wezmę, za 400koron szwedzkich/miesiac moge miec 16pro
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 28 2025 07:07am
daj chociaż 5 sensownych argumentów za ajfonem to wezmę, za 400koron szwedzkich/miesiac moge miec 16pro


Nie wchodz z nim lepiej na ten temat bo nic senswnego nie napisze - już to przerabiałem i prosiłem by pokazał ta wyższośc iphone nad samsungiem serii S i do tej pory czekam na odpowiedź :rofl:

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=106408653&f=230

Polecam lekturę i ostrzegam przed wejściem w jakąkolwiek dyskusje na temat iphone z tym użytkownikiem :rofl:

This post was edited by Mis_nom on Jul 28 2025 07:10am
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 28 2025 07:11am
Nie wchodz z nim lepiej na ten temat bo nic senswnego nie napisze - już to przerabiałem i prosiłem by pokazał ta wyższośc iphone nad samsungiem serii S i do tej pory czekam na odpowiedź :rofl:


Nie wiem czy ci ludzie zdaja sobie sprawe ze licytowanie sie na marke telefonu to cecha trzeciego swiata glownie: chiny, indie, azja poludniowo-wschodnia tam ludzie staja na chuju zeby miec iphona bo to u nich oznacza jkas wyszsza kaste czy klase spoleczna. W wietnamie jka nie jezdzisz na rowerze tylko na skuterze to tez jestes z wyzszej klasy spolecznej lol
Generalnie na zachodzie nikt za bardzo nie przyklada wagi do tego moze poza oskarkami nastoletnimi, jebana polska wies xd
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 28 2025 07:12am
daj chociaż 5 sensownych argumentów za ajfonem to wezmę, za 400koron szwedzkich/miesiac moge miec 16pro


1. bezpieczeństwo
2. staliblnosc
3. wydajność
4. prywtnosc
5. ekosystem

Nie wchodz z nim lepiej na ten temat bo nic senswnego nie napisze - już to przerabiałem i prosiłem by pokazał ta wyższośc iphone nad samsungiem serii S i do tej pory czekam na odpowiedź :rofl:

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=106408653&f=230

Polecam lekturę i ostrzegam przed wejściem w jakąkolwiek dyskusje na temat iphone z tym użytkownikiem :rofl:


tak to tam gdzie cie ośmieszyłem, polecam ten temat
Member
Posts: 30,811
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 28 2025 07:13am
potrzebny ci stary iPhone? ledwo zipie o_O



a weź przestań miej ty godność człowieka i nie zniżaj się do androida



cierp


tak bo ja nie mam telefonu juz a z renty mnie nie stać. szukam pracy ale wszedzie odrzucają moją apelację ;x
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 28 2025 07:20am
tak bo ja nie mam telefonu juz a z renty mnie nie stać. szukam pracy ale wszedzie odrzucają moją apelację ;x


Ja mysle czy nie sprobowac pozycjonowac stron zeby miec tez czaa na hobby, analiza danych nie wypalila - zreszta nauka pythona i jakiegokolwiek programowania w pewnym wieku to walka z wiatrakami. Tym bardziej ze nie mam predyspozycji
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 28 2025 07:20am
Nie wchodz z nim lepiej na ten temat bo nic senswnego nie napisze - już to przerabiałem i prosiłem by pokazał ta wyższośc iphone nad samsungiem serii S i do tej pory czekam na odpowiedź :rofl:

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=106408653&f=230

Polecam lekturę i ostrzegam przed wejściem w jakąkolwiek dyskusje na temat iphone z tym użytkownikiem :rofl:


:thumbsup:

1. bezpieczeństwo
2. staliblnosc
3. wydajność
4. prywtnosc
5. ekosystem



tak to tam gdzie cie ośmieszyłem, polecam ten temat


Punktowałes sam czy asystent gpt :lol:


Mnie przekonałeś lecę po nowy srajfon B)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 28 2025 07:22am
:thumbsup:



Punktowałes sam czy asystent gpt :lol:


Mnie przekonałeś lecę po nowy srajfon B)


Mnie też właśnie robię aukcje na alegro i sprzedaje samsunga 😋
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll