Nie wchodz z nim lepiej na ten temat bo nic senswnego nie napisze - już to przerabiałem i prosiłem by pokazał ta wyższośc iphone nad samsungiem serii S i do tej pory czekam na odpowiedź :rofl:
Nie wiem czy ci ludzie zdaja sobie sprawe ze licytowanie sie na marke telefonu to cecha trzeciego swiata glownie: chiny, indie, azja poludniowo-wschodnia tam ludzie staja na chuju zeby miec iphona bo to u nich oznacza jkas wyszsza kaste czy klase spoleczna. W wietnamie jka nie jezdzisz na rowerze tylko na skuterze to tez jestes z wyzszej klasy spolecznej lol
Generalnie na zachodzie nikt za bardzo nie przyklada wagi do tego moze poza oskarkami nastoletnimi, jebana polska wies xd