d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hafthor Björnsson - Wr
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 27 2025 01:53pm
Ma to swoją nazwę, nie pamiętam teraz, ale jak coś było uznawane za prawie niemożliwe i w końcu ktoś to osiąganie to kolejnym osobom jest wchuj łatwiej. Po Eddim każdy ma mindset 'kiedy' (kiedy nadejdzie moment, że to podniosę), sam Eddie miał 'czy' (czy to jest w ogóle możliwe?).

Hafthor to ultra silny przekozak, jednak Eddie był tym, który przeszedł ścieżkę niepewności i stąpał po terenach w które nie zapuszczał się wcześniej żaden człowiek.

Obu panom chapeau bas.


Hall pobił wcześniejszy rekord o 26kg i z to należy mi się szacun
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 27 2025 11:53pm
Przynajmniej nie zszedł po wyczynie jak to prawie miało miejsce u Eddiego.
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 28 2025 01:06am
Hall pobił wcześniejszy rekord o 26kg i z to należy mi się szacun


Ale Ty masz wybujałe ego, stary...
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 28 2025 01:30am
Przynajmniej nie zszedł po wyczynie jak to prawie miało miejsce u Eddiego.


This.

Ale Ty masz wybujałe ego, stary...


:lol: no faktycznie ja użytkownika poważam i szanuję za osiągnięcia Ediego :thumbsup:
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 28 2025 01:41am
fantastyczny wyczyn, ciekawe co by na to powiedział Pudzilla w swoim prime

e: juz wiem :
Wyciskanie leżąc: 295 kg.
Przysiad ze sztangą: 350 kg.
Martwy ciąg: 415 kg

This post was edited by Unknown-X on Jul 28 2025 01:42am
Member
Posts: 11,312
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 28 2025 02:15am
fantastyczny wyczyn, ciekawe co by na to powiedział Pudzilla w swoim prime

e: juz wiem :
Wyciskanie leżąc: 295 kg.
Przysiad ze sztangą: 350 kg.
Martwy ciąg: 415 kg


Słabo tyle robię kindybałem
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 28 2025 07:46am
fantastyczny wyczyn, ciekawe co by na to powiedział Pudzilla w swoim prime

e: juz wiem :
Wyciskanie leżąc: 295 kg.
Przysiad ze sztangą: 350 kg.
Martwy ciąg: 415 kg


Drugi w kulach
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 28 2025 07:48am
eddie hall go wysmial za ten martwy ciąg obejrzyj sobie :)
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 28 2025 07:53am
eddie hall go wysmial za ten martwy ciąg obejrzyj sobie :)


kliknę jak się wyświetli klik B)
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 28 2025 07:55am
eddie hall go wysmial za ten martwy ciąg obejrzyj sobie :)


Klikam i nic się nie dzieje B)

kliknę jak się wyświetli klik B)


This.
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll