d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev16465666768428Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 11:32am
wróciłeś juz do domciu drogi fafnirku? a co po kawie ostatniej? :angel:


Tak, już jestem w domu :+) po ostatniej kawie pewnie tylko same szlugi, w końcu jestem u siebie, to mogę sobie normalnie przy biurku zrobić i jest wygodnie, u babci to musiałem na jakimś taborecie robić, a arsenał do robienia fajek miałem na fotelu, nie było to zbyt wygodne. I wyśpię się w swoim łóżku w końcu, jakoś nie lubię u kogoś spać, wolę u siebie. I pomyślę nad tymi ćwiczeniami, szkoda wracać do alkoholu, pogubiłem się, ale gdzieś tak od 20.06 chyba nie piję, to masz więcej niż miesiąc.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 11:38am
Tak, już jestem w domu :+) po ostatniej kawie pewnie tylko same szlugi, w końcu jestem u siebie, to mogę sobie normalnie przy biurku zrobić i jest wygodnie, u babci to musiałem na jakimś taborecie robić, a arsenał do robienia fajek miałem na fotelu, nie było to zbyt wygodne. I wyśpię się w swoim łóżku w końcu, jakoś nie lubię u kogoś spać, wolę u siebie. I pomyślę nad tymi ćwiczeniami, szkoda wracać do alkoholu, pogubiłem się, ale gdzieś tak od 20.06 chyba nie piję, to masz więcej niż miesiąc.


a masz ogród? moze zajmij się ogrodnictwem na codzień....jak się człowiek nudzi to przychodzą pomysły do głowy :wacko: jesteś młodym przystojnym i prosperującym młodzieńcem. szkoda to zmarnować :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 11:41am
a masz ogród? moze zajmij się ogrodnictwem na codzień....jak się człowiek nudzi to przychodzą pomysły do głowy :wacko: jesteś młodym przystojnym i prosperującym młodzieńcem. szkoda to zmarnować :(


Ogród nie jest moją pasją, nie lubię ani podlewać, ani się tym zajmować za bardzo. Myślę, że poćwiczę trochę.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 11:43am
Ogród nie jest moją pasją, nie lubię ani podlewać, ani się tym zajmować za bardzo. Myślę, że poćwiczę trochę.


Bardzo dobra decyzja faf :hug: mysle czy to dobry pomysł żeby zrobić sobie jeszcze kawę o tej godzinie a wypiłem już 2 dziś 😅 mięśnie mi sie trzęsą w ogole od tych ćwiczeń pojebana akcja 🤷‍♀️😋
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2025 11:45am
Pije oranzade firmy fanta i gram w diablo 4
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 11:52am
Bardzo dobra decyzja faf :hug: mysle czy to dobry pomysł żeby zrobić sobie jeszcze kawę o tej godzinie a wypiłem już 2 dziś 😅 mięśnie mi sie trzęsą w ogole od tych ćwiczeń pojebana akcja 🤷‍♀️😋


Ja trochę więcej wypiłem 😅
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 12:05pm
Ja trochę więcej wypiłem 😅


Zrobiłem sobie 3 i nawet spoko wchodzi 😋 miałem iść z kumpela na spacer ale napierdala deszczem i lipa :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 12:08pm
Zrobiłem sobie 3 i nawet spoko wchodzi 😋 miałem iść z kumpela na spacer ale napierdala deszczem i lipa :(


U mnie na szczęście nie pada, można sobie normalnie do altanki wyjść z kawką i petem.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 12:11pm
U mnie na szczęście nie pada, można sobie normalnie do altanki wyjść z kawką i petem.


Tez mogę wyjść na plac pod altankę ale w taką pogodę to pierdole 😅



Będzie napierdalac do jutra 🤦‍♂️
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 04:04pm
Rezerwuję sobie miejsce w tym temacie, żeby napisać, że dzisiaj piję kawę. Jak wstanę oczywiście.
Go Back To Polska Topic List
Prev16465666768428Next
Add Reply New Topic New Poll