d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev16364656667425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 08:58am
Ja mam nadzieję, że się nie złamie po powrocie do domu 👀


Nawet nie żartuj tyle dni psu w dupe :( nie pij nie warto wez sie za cwiczenie albo cos 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 09:09am
Nawet nie żartuj tyle dni psu w dupe :( nie pij nie warto wez sie za cwiczenie albo cos 😅


Dawno pompek nie robiłem.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 09:12am
Dawno pompek nie robiłem.


To najwyższa pora zacząć 😊 ciało jest narzędziem pracy - musisz o nie dbać 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 09:22am
To najwyższa pora zacząć 😊 ciało jest narzędziem pracy - musisz o nie dbać 😋


I mam takie lekkie hantelki, może coś z nimi porobić, tylko nigdy mi się nie chcę ich z szafy wyciągać. Drążek też jest.
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 09:30am
I mam takie lekkie hantelki, może coś z nimi porobić, tylko nigdy mi się nie chcę ich z szafy wyciągać. Drążek też jest.


podobno ktoś podniósł ponad pół tony. jak będziesz trenował tez mozesz miec takie osiągi B)
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Jul 27 2025 09:39am
drugą dziś właśnie piję
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 09:47am
I mam takie lekkie hantelki, może coś z nimi porobić, tylko nigdy mi się nie chcę ich z szafy wyciągać. Drążek też jest.


No to faf masz cos na start w sumie żeby sie fajnie wyrzeźbić to masz wszystko 😅 Ja nie mam drążka ale mam 2 kantowki 10x10cm x 4m to utne, zabetonuje, zrobię w kantowkach otwory do tego jakas rurka coby sie dobrze ja trzymało i elo chwila roboty 😋

This post was edited by Mis_nom on Jul 27 2025 09:47am
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 27 2025 11:17am
zamiast kawki wjechał gofer z bitą i czekoladą plus duży hyamburger B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 11:19am
Ja chyba ostatnią dzisiaj kawkę właśnie piję.
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 11:28am
Ja chyba ostatnią dzisiaj kawkę właśnie piję.


wróciłeś juz do domciu drogi fafnirku? a co po kawie ostatniej? :angel:
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667425Next
Add Reply New Topic New Poll