d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hafthor Björnsson - Wr
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 27 2025 08:27am
505 kg podniósł ten człowiek a tu cicho :huh:
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 08:31am
Kawę pije akurat to poka misiowi to zobaczy
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 08:57am
Jadę w samochodzie akurat to poka fafowi to zobaczy

This post was edited by fafnirek on Jul 27 2025 08:57am
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 09:16am
najebanty jestem akurat to poka cbxowi to zobaczy
Member
Posts: 10,809
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 27 2025 09:52am
mmam to w dupie akurat pokaz murlokowi to zobacz y
Member
Posts: 11,309
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 27 2025 10:00am
To ten co waży 4x więcej od żonki?
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 27 2025 10:18am
Od lat śledzę poczynania zarówno jego jak i Eddiego Halla i podziwiam obu panów :thumbsup: Thor to kozak- w 5 lat pobił rekord martwego ciągu, podnosząc 501kg, zrzucił kilkadziesiąt kilo, żeby spuścić Hallowi wpierdol w walce bokserskiej, po czym znowu wjechał na masę i podniósł 505kg jakby to było nic. 510 pęknie jeszcze w tym roku
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 27 2025 11:15am
Kawę pije akurat to poka misiowi to zobaczy


Kawę pije akurat to poka misiowi to zobaczy


najebanty jestem akurat to poka cbxowi to zobaczy


mmam to w dupie akurat pokaz murlokowi to zobacz y


2:29


To ten co waży 4x więcej od żonki?


yep

Od lat śledzę poczynania zarówno jego jak i Eddiego Halla i podziwiam obu panów :thumbsup: Thor to kozak- w 5 lat pobił rekord martwego ciągu, podnosząc 501kg, zrzucił kilkadziesiąt kilo, żeby spuścić Hallowi wpierdol w walce bokserskiej, po czym znowu wjechał na masę i podniósł 505kg jakby to było nic. 510 pęknie jeszcze w tym roku


No beke miałem właśnie, że dźwignął to z tak zwanym palcem w d, a eddie krew, wszczons musku itd. ogólnie słaby B)
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 27 2025 11:41am
prawie tyle ile ważysz
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 27 2025 01:36pm


No beke miałem właśnie, że dźwignął to z tak zwanym palcem w d, a eddie krew, wszczons musku itd. ogólnie słaby B)


Ma to swoją nazwę, nie pamiętam teraz, ale jak coś było uznawane za prawie niemożliwe i w końcu ktoś to osiąganie to kolejnym osobom jest wchuj łatwiej. Po Eddim każdy ma mindset 'kiedy' (kiedy nadejdzie moment, że to podniosę), sam Eddie miał 'czy' (czy to jest w ogóle możliwe?).

Hafthor to ultra silny przekozak, jednak Eddie był tym, który przeszedł ścieżkę niepewności i stąpał po terenach w które nie zapuszczał się wcześniej żaden człowiek.

Obu panom chapeau bas.
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll