d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev16263646566425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,722
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 07:58am
Ja też.


ale takie pół litra na raz obalić w gardziel i paść na glebę. to byłby coś pięknego B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 08:00am
ale takie pół litra na raz obalić w gardziel i paść na glebę. to byłby coś pięknego B)


Nie no, aż tak, to nie chcę, ale setę, czy 200 bym przytulił z chęcią. Coś cienko tę moją abstynencję widzę, tak Ci powiem szczerze.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 08:01am
Nie no, aż tak, to nie chcę, ale setę, czy 200 bym przytulił z chęcią. Coś cienko tę moją abstynencję widzę, tak Ci powiem szczerze.


Nie pij!!! Zajmij sie czymś zeby nie myśleć 😊
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 08:03am
Nie pij!!! Zajmij sie czymś zeby nie myśleć 😊


Może wyjdę na jakiś spacer. Na razie jeszcze jestem u babci, tutaj picie mi nie grozi, nie chcę żeby sobie babcia pomyślała, że mam problem z alkoholem.
Member
Posts: 30,722
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 08:07am
Może wyjdę na jakiś spacer. Na razie jeszcze jestem u babci, tutaj picie mi nie grozi, nie chcę żeby sobie babcia pomyślała, że mam problem z alkoholem.


moze mleczka się napij? albo kawki najlepiej :) chcesz to dam Ci 1 ropmerka extreme 12% B)
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 27 2025 08:28am
Zaraz na spacer a po powrocie kawka + ciasto B)
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 08:34am
Kawka po wiadrach to zbawienie 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 08:38am
moze mleczka się napij? albo kawki najlepiej :) chcesz to dam Ci 1 ropmerka extreme 12% B)


W domu jak będę, to pewnie kawkę walnę.
Kawka po wiadrach to zbawienie 😋


Kilka lat wiadra nie waliłem :D
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 08:39am
Kawka po wiadrach to zbawienie 😋


Nie pije alko to cos trzeba robić byle nie przed treningiem 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 08:42am
Nie pije alko to cos trzeba robić byle nie przed treningiem 😅


Ja mam nadzieję, że się nie złamie po powrocie do domu 👀
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566425Next
Add Reply New Topic New Poll