tylko ze Ty pijesz nałogowo mocny alkohol a ja tylko piwka smakuję :rolleyes: tak są pyszne
Alkohol, to alkohol, już się tak nie rozgrzeszaj. Zresztą ty porównujesz jedną setkę, do jakichś 5-8 piw, to nie wiem stary, kto na tym gorzej wychodzi.
This post was edited by fafnirek on Jul 27 2025 07:55am