d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev16162636465425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 07:35am
ja bym wypił sobie whisky z lodem w samolocie :drool:


Ty byś tam wypił argusa :lol:
Member
Posts: 13,379
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 27 2025 07:40am
Ty byś tam wypił argusa :lol:


pytalem, w scandinavian airlines nie mają...
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 07:41am
Ty byś tam wypił argusa :lol:


czemu robisz ze mnie manela? :angry: :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 07:42am
czemu robisz ze mnie manela? :angry: :rolleyes:


Nie robię, ale sam widzę, jak Ci ciężko z tego alko zrezygnować.
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 07:47am
Nie robię, ale sam widzę, jak Ci ciężko z tego alko zrezygnować.


jest 16 a ja dopiero 5 romperów wypiłem... nie są takie złe :P jeszcze 3 mam ale to na kaca chyba chociaz mnie kuszą -_-
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 07:49am
jest 16 a ja dopiero 5 romperów wypiłem... nie są takie złe :P jeszcze 3 mam ale to na kaca chyba chociaz mnie kuszą -_-


Ja też sobie tak mówiłem, że tylko jedną setkę dziennie wypijałem :P rompery Ci smakują?

This post was edited by fafnirek on Jul 27 2025 07:50am
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 07:52am
Ja też sobie tak mówiłem, że tylko jedną setkę dziennie wypijałem :P


tylko ze Ty pijesz nałogowo mocny alkohol a ja tylko piwka smakuję :rolleyes: tak są pyszne

This post was edited by cbx1992 on Jul 27 2025 07:52am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 07:55am
tylko ze Ty pijesz nałogowo mocny alkohol a ja tylko piwka smakuję :rolleyes: tak są pyszne


Alkohol, to alkohol, już się tak nie rozgrzeszaj. Zresztą ty porównujesz jedną setkę, do jakichś 5-8 piw, to nie wiem stary, kto na tym gorzej wychodzi.

This post was edited by fafnirek on Jul 27 2025 07:55am
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 07:56am
Alkohol, to alkohol, już się tak nie rozgrzeszaj. Zresztą ty porównujesz jedną setkę, a jakieś 5-8 piw, to nie wiem stary, kto na tym gorzej wychodzi.


szczerze to mam ochotę na vódkę :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 07:57am
szczerze to mam ochotę na vódkę :(


Ja też.
Go Back To Polska Topic List
Prev16162636465425Next
Add Reply New Topic New Poll