d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Alkohol To Zuo
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 27 2025 02:57am
Nie pilem ponad 2 miesiące, poszedłem wczoraj na koncert Jlo, zrobiłem ferment, wydałem sporo hajsu i teraz mam kaca. :/


Masz fote z JLO?

mam kaca i jestem alkusem :(


Łączę się w bólu :c

Co wy wszyscy ostatnio płaczecie z tym piciem?


Ciężka przypadłość... dobrze jest wypłakać się czasem

Forum anonimowych alkoholików.


O to to to

Hahah crack z wiadra 😅 weed ino pale 😋


Crack z wiadra level expert
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 03:02am
Każdy piszący tutaj, jak długo już nie pije, istotnie brzmi jak wyznający winy alkoholik. ;) Normalny człowiek nie zwraca uwagi ile dni wskazuje jego licznik niepicia.


Coś w tym jest.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 03:04am
Masz fote z JLO?



Łączę się w bólu :c



Ciężka przypadłość... dobrze jest wypłakać się czasem



O to to to



Crack z wiadra level expert


Nn cracku kurwa zgubiłem gdzieś szejkery od odżywek a miałem 2 😡 w szklance mieszanie bialka to chuj nie robota
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 27 2025 03:05am
Nn cracku kurwa zgubiłem gdzieś szejkery od odżywek a miałem 2 😡 w szklance mieszanie bialka to chuj nie robota


Co za białeczko aplikujesz?
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 03:20am
Co za białeczko aplikujesz?


A dostalem od kumpla jakieś wpc bo mu leżało a mi znowu bcaa i kreatyna leżała i postanowiłem wczoraj zacząć tego uzywac i ćwiczyć 😅 25 pompek na pierwszy raz i padlem na ryj ale 70kg weszło 6 razy na płaskiej wiec nie ma źle myślałem że będzie gorzej po tylu latach 😅



This post was edited by Mis_nom on Jul 27 2025 03:21am
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 04:04am
A dostalem od kumpla jakieś wpc bo mu leżało a mi znowu bcaa i kreatyna leżała i postanowiłem wczoraj zacząć tego uzywac i ćwiczyć 😅 25 pompek na pierwszy raz i padlem na ryj ale 70kg weszło 6 razy na płaskiej wiec nie ma źle myślałem że będzie gorzej po tylu latach 😅

https://i.imgur.com/SVnNzuE.jpeg


koks z Ciebie drogi kolego B)
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 04:31am
koks z Ciebie drogi kolego B)


E tam ulało mi się trochę na brzuchu ale to sie naprawi - sa chęci a to podstawa 😋 a Ty ćwiczysz cos? 😅
Member
Posts: 69
Joined: Jul 22 2025
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 27 2025 04:31am
Ogolnie alko jest chujowe .
Dawno juz rzucilem.

Jeszcze jak ja mam dzieciaki to juz totalnie lipa z alko jest.

Wypijesz - nie prowadzisz fury.
Wypijesz to slabo z dzieckiem sie bawic.
Wypijesz to nie ogarniasz chaty i obowiazkow.

Poza tym czlowiek czuje sie zdrowo
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 27 2025 04:54am
A dostalem od kumpla jakieś wpc bo mu leżało a mi znowu bcaa i kreatyna leżała i postanowiłem wczoraj zacząć tego uzywac i ćwiczyć 😅 25 pompek na pierwszy raz i padlem na ryj ale 70kg weszło 6 razy na płaskiej wiec nie ma źle myślałem że będzie gorzej po tylu latach 😅

https://i.imgur.com/SVnNzuE.jpeg


25 pompek, to mój max :+)
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 05:05am
E tam ulało mi się trochę na brzuchu ale to sie naprawi - sa chęci a to podstawa 😋 a Ty ćwiczysz cos? 😅


tak. codziennie rano chodzę po zimny browarek B)
Go Back To Polska Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll