Nie pilem ponad 2 miesiące, poszedłem wczoraj na koncert Jlo, zrobiłem ferment, wydałem sporo hajsu i teraz mam kaca. :/
Masz fote z JLO?
mam kaca i jestem alkusem :(
Łączę się w bólu :c
Co wy wszyscy ostatnio płaczecie z tym piciem?
Ciężka przypadłość... dobrze jest wypłakać się czasem
Forum anonimowych alkoholików.
O to to to
Hahah crack z wiadra 😅 weed ino pale 😋
Crack z wiadra level expert