d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Alkohol To Zuo
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Jul 26 2025 02:58pm
Nie pilem ponad 2 miesiące, poszedłem wczoraj na koncert Jlo, zrobiłem ferment, wydałem sporo hajsu i teraz mam kaca. :/
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 26 2025 03:12pm
mam kaca i jestem alkusem :(
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 26 2025 04:06pm
Co wy wszyscy ostatnio płaczecie z tym piciem?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 26 2025 05:11pm
Co wy wszyscy ostatnio płaczecie z tym piciem?


Forum anonimowych alkoholików.
Member
Posts: 663
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Jul 26 2025 06:14pm
Co wy wszyscy ostatnio płaczecie z tym piciem?

Każdy piszący tutaj, jak długo już nie pije, istotnie brzmi jak wyznający winy alkoholik. ;) Normalny człowiek nie zwraca uwagi ile dni wskazuje jego licznik niepicia.

This post was edited by VVilkacy on Jul 26 2025 06:15pm
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 26 2025 06:25pm
mam kaca i jestem alkusem :(


nie można mieć kaca o 23 w nocy :mellow: chyba że zawodowy alkoholik :mellow:

This post was edited by FUSIK_PUSIK3000 on Jul 26 2025 06:25pm
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 26 2025 07:34pm
nie można mieć kaca o 23 w nocy :mellow: chyba że zawodowy alkoholik :mellow:


Oczywiście, że można. za młodu niektóre melanże trwały do 13
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 12:28am
Crack?

;D

Tylko że od pewnego czasu bardzo szanowałem swoje akcerosria pc, a tu taka wtopa... ALE KURWA Z DUPY JAKIMŚ CUDEM ZACZĄŁ MI ZNÓW SCROLL DZIAŁAĆ HAHA także ezgg



Nie mówimy tutaj o spermie...



edit/ tak :( YOLO kurła mać



Zazdro. To mój cel i z każdym miesiącem jestem coraz bliżej, bo jakiś czas temu postanowiłem, że się ogarnę i te alko incydenty zdarzają się rzadziej i radziej.


Jaki crack typie 😂
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 27 2025 02:22am
Jaki crack typie 😂


walisz crack z wiadra Misiu? :(
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 27 2025 02:23am
walisz crack z wiadra Misiu? :(


Hahah crack z wiadra 😅 weed ino pale 😋
Go Back To Polska Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll