Co wy wszyscy ostatnio płaczecie z tym piciem?
Każdy piszący tutaj, jak długo już nie pije, istotnie brzmi jak wyznający winy alkoholik.

Normalny człowiek nie zwraca uwagi ile dni wskazuje jego licznik niepicia.
This post was edited by VVilkacy on Jul 26 2025 06:15pm