Rozpaliłem wiadro a co 😋
Crack?
Niech pierwszy rzuci kamień kto nie zalał nigdy klawy
;D
Tylko że od pewnego czasu bardzo szanowałem swoje akcerosria pc, a tu taka wtopa... ALE KURWA Z DUPY JAKIMŚ CUDEM ZACZĄŁ MI ZNÓW SCROLL DZIAŁAĆ HAHA także ezgg
nie zalałem nigdy klawy :mellow:
Nie mówimy tutaj o spermie...
kupiłeś więcej potencjalnego zagrożenia dla swojego komputera
edit/ tak

YOLO kurła mać
Ja nie poje od 3 lat. Dobre dla zdrowia
Zazdro. To mój cel i z każdym miesiącem jestem coraz bliżej, bo jakiś czas temu postanowiłem, że się ogarnę i te alko incydenty zdarzają się rzadziej i radziej.
This post was edited by SimSimSalabim on Jul 26 2025 02:49pm