d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zrobilem 100 Runow Na Krowy P1 Ladder
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 10:19am
Ja tam grałem przeważnie priv smite vs smite w tvt to blizz/bow

Wkurwialo mnie strasznie ze smit na 1v1 nie mógł griefa uzywac :fume:


Ja lubiłem na 0svs sorc vs sorc albo na 0tvt melee dru/nec najbardziej. Rzadziej amą i barbem. Palem i asn w ogóle nie grałem.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 10:21am
Ja lubiłem na 0svs sorc vs sorc albo na 0tvt melee dru/nec najbardziej. Rzadziej amą i barbem. Palem i asn w ogóle nie grałem.


Ciekawe czy BestBrzydal_SoD jeszcze żyje pamiętam sosa fb napierdalał plebs nawet na open duels a na ar też mnie wiecznie dojeżdżał :D

Mial jebany skilla ta fb

This post was edited by Mis_nom on Jul 25 2025 10:22am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 10:24am
Ciekawe czy BestBrzydal_SoD jeszcze żyje pamiętam sosa fb napierdalał plebs nawet na open duels a na ar też mnie wiecznie dojeżdżał :D

Mial jebany skilla ta fb


To jest :+)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 10:25am
To jest ^groom :+)


Właśnie mi sie przypomniało po edycji posta - tak to on :D liv gral assa a jego brat arcy necem o ile dobrze pamiętam klan sod 😅

This post was edited by Mis_nom on Jul 25 2025 10:25am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 10:26am
Właśnie mi sie przypomniało po edycji posta - tak to on :D liv gral assa a jego brat arcy necem o ile dobrze pamiętam klan sod 😅


Jeden i drugi jest chyba w gildii Diablo League :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll