d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zrobilem 100 Runow Na Krowy P1 Ladder
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 25 2025 04:06am
Na AR chyba nikt nie miał. Zresztą to był bardziej pvp realm.


No tutaj to akurat nie było sensu, bo itemy w ilości mnóstwo i jeszcze takich nie wydropisz B)

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 04:08am
No tutaj to akurat nie było sensu, bo itemy w ilości mnóstwo i jeszcze takich nie wydropisz B)


Szkoda, że ten realm padł, fajnie się grało, została sama stronka, nawet da się swoje postacie zobaczyć.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 04:52am
Szkoda, że ten realm padł, fajnie się grało, została sama stronka, nawet da się swoje postacie zobaczyć.


Nawet próbowałem sie zalogować ale za skurwysyn nie przypomnę sobie loginu i pw 😭

This post was edited by Mis_nom on Jul 25 2025 04:52am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 04:56am
Nawet próbowałem sie zalogować ale za skurwysyn nie przypomnę sobie loginu i pw 😭


Często witryna jest nieosiągalna, jak np. teraz u mnie.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 05:06am
Często witryna jest nieosiągalna, jak np. teraz u mnie.


Stronka sie włącza normalnie tylko po wpisaniu acc/pw pisze ze niepoprawne dane :cry: a nie widzę opcji odzyskania hasła
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 05:11am
Stronka sie włącza normalnie tylko po wpisaniu acc/pw pisze ze niepoprawne dane :cry: a nie widzę opcji odzyskania hasła


Teraz to już chuj, raczej nie przyda Ci się to na nic.
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 25 2025 09:44am
piatek wiec cos sie przyfarmi B)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 09:57am
Na AR chyba nikt nie miał. Zresztą to był bardziej pvp realm.


Tam expiles chara jednym kliknięciem a wszystkie itemy leżały na mulach pamiętam ktoś raz skasował wszystkie muły i nie było jak itemow brać xD
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 10:15am
Tam expiles chara jednym kliknięciem a wszystkie itemy leżały na mulach pamiętam ktoś raz skasował wszystkie muły i nie było jak itemow brać xD


Za kasowanie mułów były bany 😋
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 10:17am
Za kasowanie mułów były bany 😋


Ja tam grałem przeważnie priv smite vs smite w tvt to blizz/bow

Wkurwialo mnie strasznie ze smit na 1v1 nie mógł griefa uzywac :fume:

This post was edited by Mis_nom on Jul 25 2025 10:17am
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll