Nie ma jak detox alkoholowy nie pije 8 dzień i sie zajebiscie rano wstaje i w ogóle funkcjonuje 😋 najgorsze pierwsze 48h bo ciągnie żeby sie napić jak skurwysyn 😅
Mnie po miesiącu dalej ciągnie, omg

w weekend od paru lat jestem najebany :( B) co Ty Misiu grilla nie palisz od tygodnia? Faf nie lubie wina...chyba doczłapie się po jeszcze jedną barmańską...cytrynową :drool:
Kurwa, nie piłem barmańskiej chyba z 7 lat, a Ty to cały czas tankujesz