pytam tak o bo duzo ludzi ich nie myję. mi brakuję dwóch zebów ale na szczeście tych z tyłu i nie widać. do dentysty nie chodzę bo mnie nie bolą :ph34r: ale dla zasady mogłeś mu zajebać :D
Ja też dawno u dentysty nie byłem. Pewnie jak pójdę, to trzeba będzie coś robić.
Jakbyś mu dobrze dojebał to by oddał pieniądze za ten rower w zębach 😊
Ja mu jeszcze nie odpuściłem do końca, chcę to jakoś rozegrać, żeby mi oddał hajs, ale on się chyba mnie nie boi. To jest taka znajomość poprzez kolegę, żaden z niego mój przyjaciel. I ten fakt wykorzystał.