d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kupilem Sobie Wczoraj
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 05:46am
pytam tak o bo duzo ludzi ich nie myję. mi brakuję dwóch zebów ale na szczeście tych z tyłu i nie widać. do dentysty nie chodzę bo mnie nie bolą :ph34r: ale dla zasady mogłeś mu zajebać :D


Ja też dawno u dentysty nie byłem. Pewnie jak pójdę, to trzeba będzie coś robić.
Jakbyś mu dobrze dojebał to by oddał pieniądze za ten rower w zębach 😊


Ja mu jeszcze nie odpuściłem do końca, chcę to jakoś rozegrać, żeby mi oddał hajs, ale on się chyba mnie nie boi. To jest taka znajomość poprzez kolegę, żaden z niego mój przyjaciel. I ten fakt wykorzystał.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 05:50am
Ja też dawno u dentysty nie byłem. Pewnie jak pójdę, to trzeba będzie coś robić.


Ja mu jeszcze nie odpuściłem do końca, chcę to jakoś rozegrać, żeby mi oddał hajs, ale on się chyba mnie nie boi. To jest taka znajomość poprzez kolegę, żaden z niego mój przyjaciel. I ten fakt wykorzystał.


To tym bardziej powinieneś go dojechać zeby sie nie czuł bezkarny ja tam z tym nie mam problemów zeby wyjebac nawet komuś kogo znam 15 lat jak leci w chuja. Co innego jak zadzwoni i powie ze nie ma bo coś tam to jeszcze zrozumie ale jak już zaczyna unikać to sie łapie frajera i w pape od razu 😋
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 05:56am
To tym bardziej powinieneś go dojechać zeby sie nie czuł bezkarny ja tam z tym nie mam problemów zeby wyjebac nawet komuś kogo znam 15 lat jak leci w chuja. Co innego jak zadzwoni i powie ze nie ma bo coś tam to jeszcze zrozumie ale jak już zaczyna unikać to sie łapie frajera i w pape od razu 😋


a jak ma plecy? a Faf jest sam. ma sobie robić problemy na mieście?
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 06:04am
a jak ma plecy? a Faf jest sam. ma sobie robić problemy na mieście?


Ta plecy mnie też nie raz straszyli i jakoś żyje a z takim podświadomym strachem ze dostaniesz wpierdol od jego kolegów to faktycznie nic nie zrobisz i wyjdziesz na pizde ja bym za chuja nie odpuścił jakby ktoś mi zajebał rower choćbym miał mu najebać pałka teleskopowa jak byłby większy ale to już kwestia charakteru jeden to oleje i odpisci a drugi nie.
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 06:07am
Ta plecy mnie też nie raz straszyli i jakoś żyje a z takim podświadomym strachem ze dostaniesz wpierdol od jego kolegów to faktycznie nic nie zrobisz i wyjdziesz na pizde ja bym za chuja nie odpuścił jakby ktoś mi zajebał rower choćbym miał mu najebać pałka teleskopowa jak byłby większy ale to już kwestia charakteru jeden to oleje i odpisci a drugi nie.


widać nie trafiłeś na prawdziwych ludzi bo by Cię dojezdzali dzień w dzień. analnie :angel:
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 06:11am
widać nie trafiłeś na prawdziwych ludzi bo by Cię dojezdzali dzień w dzień. analnie :angel:


Nie miałem bo staram sie żyć spokojnie jedynie jak ktoś nie oddaje hajsu i ściemnia ale to bardzo rzadko to mi sie dźwiga ciśnienie ale takie sprawy sie szybko zalatwia 😋
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 06:15am
Nie miałem bo staram sie żyć spokojnie jedynie jak ktoś nie oddaje hajsu i ściemnia ale to bardzo rzadko to mi sie dźwiga ciśnienie ale takie sprawy sie szybko zalatwia 😋


są misiu ludzie co za pare złoty sprawę załatwiają młotkiem. mam przykład bo ciwarę dostał mój znajomy - młotkiem za nic. po prostu jak faf najebie typa a nie ma pewności co do jego koneksji to lepiej jest pogadać....roweru i tak pewnie nie odda . chyba ze jakaś bita parówa to nikt nie powinien się z nim pieścić i bym mu z chaty wynosił.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 06:17am
są misiu ludzie co za pare złoty sprawę załatwiają młotkiem. mam przykład bo ciwarę dostał mój znajomy - młotkiem za nic. po prostu jak faf najebie typa a nie ma pewności co do jego koneksji to lepiej jest pogadać....roweru i tak pewnie nie odda . chyba ze jakaś bita parówa to nikt nie powinien się z nim pieścić i bym mu z chaty wynosił.


No sa pojeby nie mówię ze nie ale nie wolno odpuszczać przynajmniej ja tak jestem nauczony.
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 06:19am
No sa pojeby nie mówię ze nie ale nie wolno odpuszczać przynajmniej ja tak jestem nauczony.


pogodzimy się?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 06:21am
pogodzimy się?


Buzi na zgodę :angel:
Go Back To Polska Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll